Power banky

Naše chytré krabičky plné energie Vám pomohou nabít mobilní zařízení na cestách nebo v situacích, kdy nejste u elektrické zásuvky.

Při dnešních velikostech telefonů a jejich výrazně vyšším výkonu, kdy Vám smartphone nahrazuje fotoaparát, navigaci a třeba i počítač, nelze čekat, že na jedno nabití bude telefon fungovat několik dní. Power Bank je tak ideální společník pro každodenní použití.

Power Bank, česky externí baterie, je nejčastěji používána pro smartphony, ale tam její možnosti nekončí. Můžete ji použít k nabíjení dalších zařízení – tabletů, turistických navigací, MP3/MP4 přehrávačů, vybraných typů fotoaparátů atd. Podle kapacity Power Banky můžete mít v kapse připraveno několik nabití Vašeho mobilního zařízení.

Power Bank PRISMA PQ-10

AVACOM Prisma PQ-10 je malá, lehká a výkonná. Konektor USB-C umožňuje nabíjení moderními technologiemi Power Delivery a Qualcomm Quick Charge, a to jak připojených zařízení, tak Power Banky samotné.

Power Banka je vhodná například pro mobilní telefony Apple iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, které mají podporu technologie Power Delivery. Pro nabíjení použijte kompatibilní kabel USB-C - Lightning, iPhone můžete nabít na 50 procent kapacity baterie už za 30 minut.

Power Banka je také vhodná pro všechna zařízení, která podporují technologie Qualcomm Quick Charge nebo Pump Express - což jsou například novější generace mobilních telefonů Samsung, Sony, HTC, LG, Xiaomi a další. Pro jejich nabíjení slouží USB-A nebo USB-C výstup.

Moderní nabíjecí technologie zvyšují nabíjecí napětí až na 12 V oproti běžným 5 V, čímž dochází k výraznému zvýšení nabíjecího výkonu až na 18 W. Ve srovnání s běžnou Power Bankou jde až o 3,6x rychlejší nabíjení. Nabíjet lze 2 zařízení najednou a Power Banka má technologii Pass Through Charging, takže může nabíjet sama sebe a zároveň připojené zařízení.

Kapacita Power Banky je 10 000 mAh, což je dostatečné pro několikanásobné nabití připojeného smartphonu. AVACOM Prisma PQ-10 váží pouze 268 g a měří jen 14 x 7,5 cm, takže se vejde do kapsy a bude Vaším cenným pomocníkem na cestách.

Bližší informace o produktu

Power Bank PRISMA PD-20s

Power Banka s Power Delivery nabíjením na vstupu i výstupu, kapacita 20000mAh. Včetně 100cm datového/nabíjecího USB-C - USB-C kabelu kompatibilního s technologií Power Delivery.

Technologie Power Delivery umožňuje velmi rychlé nabíjení zařízení připojených prostřednictvím konektoru USB-C, například notebooků, MacBooků, tabletů nebo smartphonů. Technologií Power Delivery můžete také rychle nabít samotnou Power Banku, a to i přes její velkou kapacitu už za méně než 3 hodiny.

Power Banka AVACOM Prisma PD-20s nabízí možnost připojení až 3 zařízení najednou, kromě konektoru USB-C fungují jako výstup také 2 konektory USB A. Maximální výstupní výkon až 45W je dostatečný pro nabíjení notebooku i smartphonu zároveň. Kapacita je dostatečná pro několikanásobné nabití chytrého telefonu.

Power Banka obsahuje také Smart Chip, tedy inteligentní elektroniku, která rozpozná připojené zařízení a automaticky zvolí vhodný nabíjecí režim. AVACOM Prisma PD-20s je vhodná pro zařízení značky Apple (iPhone/iPad/iPod), také pro smartphony a tablety se systémy Android, Windows a další.

Určitě oceníte kvalitní zpracování a elegantní design Power Banky. Díky spolehlivosti a velké kapacitě je ideálním společníkem na delší cesty.

Bližší informace o produktuPower Bank PRISMA GT-20

Power Banka s QC2.0 rychlonabíjením na vstupu, QC3.0 na výstupu, kapacita 20000mAh.

Technologie Qualcomm Quick Charge umožňuje kompatibilním přístrojům až 4x rychlejší nabíjení než ze standardní nabíječky. Power Bank Prisma GT-20 je vybavena touto technologií na vstupu i výstupu, což umožňuje rychle nabít jak Power Banku, tak připojené zařízení. Maximální výstupní výkon až 32W je dostatečný i při obsazení obou výstupních USB portů i portu USB-C. Power Banka umožňuje nabíjení až 3 zařízení najednou. Power Bank obsahuje také Smart Chip, tedy inteligentní elektroniku, která rozpozná připojené zařízení a automaticky zvolí vhodný nabíjecí režim. AVACOM Prisma GT-20 je vhodná pro zařízení značky Apple (iPhone/iPad/iPod), také pro smartphony a tablety se systémy Android, Windows a další.

Určitě oceníte kvalitní zpracování a elegantní design Power Banky. Díky spolehlivosti a velké kapacitě je ideálním společníkem na delší cesty.

Bližší informace o produktuPower Banky Prisma AL-10 10 000 mAh

Power Banky s velkou kapacitou, která dostačuje pro několik nabití smartphonu.

Podporují technologii Quick Charge na vstupu i výstupu, díky čemuž umožňují výrazně rychlejší nabíjení Power Banky i připojených zařízení. Nabití na 80 procent kapacity proběhne za pouhé 2,5 hodiny (výkonem až 18 W) a plná kapacita Power Banky se s využitím Quick Charge nabije zhruba za 4 hodiny.

Power Banky Prisma Al-10 mají integrovaný nový typ konektoru USB-C pro vstup i výstup, umožňující vysokou nabíjecí rychlost. Můžete tedy nabíjet hned dvě zařízení současně a Power Banky jsou kompatibilní i s novými notebooky s USB-C.

Modré LED diody Vám ihned ukážou stav nabití Power Banky, přičemž při plném nabití začnou diody blikat. Zabudované bateriové Li-Pol články od firmy ATL a inteligentní elektronika jsou uloženy v odolném kovovém pouzdře. K dispozici jsou dvě barevná provedení, černá a zlatá.

Bližší informace o produktuPower Banky PWRB-8001/ 8000 mAh

Power Banky s kapacitou 8000 mAh jsou vybaveny integrovaným all-in-one kabelem s Micro USB konektorem + klasickým USB výstupem. Umožňují nabíjení dvou zařízení najednou, navíc vysokou rychlostí s proudem až 2,1 A.

Power Bank PWRB-8001 má v sobě pohybové čidlo, které ji aktivuje, jakmile s ní lehce zatřesete. LED ukazatele poskytují přehled o stavu nabití. Power Bank si rozumí se všemi značkami smartphonů a tabletů včetně Apple.

Bližší informace o produktu